Dalies ar savām zināšanām!

Dalies ar savām zināšanām!

Noteikti izlasi līdz galam – zemāk jaunums par piedāvājumu Tev šogad!

Dalies ar savām zināšanām! Jo kopā jautrāk! Un arī mācīšanās kopā un dalīšanās ar citiem paplašina mūsu horizontus, palīdz ieraudzīt situācijas no savādākiem skatu punktiem un saņemt sev iepriekš nezināmas atbildes.

Tāpēc šogad vēlamies piedāvāt arī Tev kļūt par autoru. Dalies ar sev sakāmo! Viss ap un par koučingu, pašizaugsmi, attīstību un mācīšanos – tehnikas, domas/pārdomas, personīgā pieredze, kritumi un kāpumi, teorijas un zināšanas, kas ielikti vārdos. 

Formāts:

    • Cik? Maksimāli līdz 1 lpp (spēja ielikt domu skaidri īsā formātā ir superspēja – attīsti to)
    • Kā? Saraksti un sūti uz metacoach.lv@gmail.com. Ja būs jautājumi, mēs ar Tevi sazināsimies. Ja vēlies savu bildi publikācijā, noteikti sūti arī to!
    • Cik bieži? Īsti nav ierobežots, ja tēma ir daudzpusīga un tev ir daudz sakāmā, kas var noderēt arī citiem, uz priekšu!
    • Kur? Publicēsim rakstu gan mājas lapā www.metacoach.lv, gan mūsu sociālajos – LinkedIn, Facebook un Instagram. Visnoderīgākos rakstus ir doma sūtīt mūsu abonentiem arī e-pastā.

 

Šī doma ienāca galvā šodien kā viens no pašpilnveides instrumentiem, jo rakstīšana un zināšanu, domu apkopošana ir super jaudīgs instruments. Rakstīšana, lai dalītos ar informāciju ar citiem cilvēkiem, sniedz vairākas priekšrocības gan autoram, gan lasītājiem, piemēram:

    • Domu skaidrība un izpratne: Rakstot, lai izskaidrotu kādu tēmu vai kopīgotu informāciju, autors spiests izklāstīt savas domas skaidri un saprotami. Tas var palīdzēt autoram dziļāk izprast materiālu un precizēt savus viedokļus.
    • Dažādības veidošana: Rakstīšana piedāvā iespēju izveidot savādāku skatu un pārliecību par saviem uzskatiem vai zināšanām. Tas var veicināt pašapziņu un attīstīt spēju izteikties un aizstāvēt savus viedokļus.
    • Komunikācijas prasmes: Rakstīšana ir viens no veidiem, kā attīstīt efektīvas komunikācijas prasmes. Autoram ir jāapgūst spēja strukturēt informāciju un izteikties skaidri, lai nodotu ziņojumu lasītājiem vai auditorijai.
    • Dalīšanās ar citiem: Dalīšanās ar citiem cilvēkiem ļauj autoram saņemt atsauksmes un iegūt perspektīvas no citiem. Tas var papildināt un uzlabot sākotnējo informāciju, piedāvājot dažādus skatpunktu un padarot to bagātīgāku.
    • Sociālais saziņas veicināšana: Daloties ar rakstītu informāciju, autors veicina sociālo saziņu un savienošanos ar citiem. Tas var izveidot kopienas, kas dalās ar līdzīgām interesēm vai mērķiem.
    • Ietekmēšana un pārliecība: Rakstot, cilvēks var censties ietekmēt citus, izplatot idejas, informāciju vai pārliecību. Tas var būt svarīgs instruments, ja mērķis ir izplatīt zināšanas vai veicināt kaut ko pozitīvu.
    • Personiskā attīstība: Dalīšanās ar informāciju rakstiskā veidā var kalpot arī kā līdzeklis personiskai attīstībai. Tas var palīdzēt cilvēkam skaidrāk izprast savas vajadzības, intereses un mērķus.

Galu galā, rakstīšana, lai dalītos ar citiem, var kalpot kā spēcīgs veids, kā attīstīt gan rakstīšanas prasmes, gan sociālās komunikācijas prasmes, tādējādi veicinot gan personisku, gan profesionālu izaugsmi.

 

Aiziet! Piedalies?

 

 

Ja rodas jautājumi, droši raksti / zvani metacoach.lv vai 29412983 (Laila).

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top