Liene Kalniņa

“Trešdienas ar koučiem” – Liene Kalniņa

 

Trešdienas rubrika ar kādu mūsu kouču 🙂 Šoreiz ciemos ir Liene Kalniņa! Uzdosim Lienei pāris jautājumus 🙂

 

Kā Tu nonāci līdz koučingam?

Ar koučingu iepazinos, piedaloties nodarbību ciklā par vērtību apzināšanos, kur strādājām ar koučinga metodēm. Tam sekoja pāris individuālās sesijas, pēc kurām sapratu, cik koučings var būt jaudīgs instruments. Ar tā palīdzību varam aplūkot, kā mūsu dzīve izskatās šobrīd, saprast, vai un kādus uzlabojumus tajā vēlamies redzēt, un uzdizainēt  sev vēlamo scenāriju. Un, būtisks moments, ne tikai uzburt ainiņu, bet arī sastādīt konkrētu plānu –  kā to sasniegt. Pēc šīs pieredzes pieteicos kouča apmācībām un uzsāku savu unikālo ceļu koučinga pasaulē.

Liene, pastāsti, kāds koučs Tu esi?

Esmu personīgās izaugsmes koučs, strādāju ar klientiem individuāli. Pie manis vēršas cilvēki, kuri vēlas ieviest pārmaiņas savā dzīvē. Tas ir stāsts par to, kā dzīvot labāk, priecīgāk un vienkārši skaistāk. Lai to panāktu, manuprāt, ir ļoti būtiski atklāt savas patiesās vēlmes, izvirzīt personīgos mērķus, un saprast, kā to īstenot dzīvē.

Par kādām tēmām cilvēki pie Tevis var vērsties?

Visticamāk, katrs no mums ir bijis situācijā, kad zina, ka pārmaiņas vēlas, taču nezina kādas, vai varbūt nezina, ar ko sākt? Tas ir īstais brīdis, lai grieztos pie manis. Es, kā koučs, palīdzēšu Tev ieskatīties sevī, rast atbildes un pieņemt savus lēmumus. Tu būsi pārsteigts, cik liels spēks piemīt uzdotiem jautājumiem – uz tiem vienmēr tiks atrastas atbildes. Iespējams, ne uzreiz, bet tas notiks. Es ticu, ka katrs no mums var dzīvot tādu dzīvi, kā vēlamies. Visa pamatā ir izvēles, kuras pieņemam katru dienu.

 

Novēlējums Jums visiem no Lienes šodienā:

“Bieži Tu jūties noguris nevis tāpēc, ka dari pārāk daudz, bet gan tāpēc, ka dari pārāk maz tā, kas piešķir dzirksti Tavai dzīvei.” /Alexander den Heijer/

 

Ja vēlies iepazīties vai pieteikties uz sesiju, sazinies ar Lieni pa tiešo:

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top