MetaCoach treneri

Par mums – kolēģu acīm..

 

Šobrīd esam nedaudz nostāk no ziemas bargā darbu režīma, tomēr nekur neesam pazudušas – atpūšamies, baudām dzīvi un gatavojamies rudens sezonai. Daudzi no jums mūs pazīst kā stingras treneres un uzklausošus koučus, bet kādas mēs esam, ja mūs pazītu nedaudz tuvāk?

Tā tapa ideja pastāstīt par katru no mums, pie tam nedaudz arī no malas skatoties un abu pārējo kolēģu acīm. Zemāk tad par katru no mums trijām 😊

 

Par Evija van der Beek: 

 

Joanna par Eviju: 

Ja man ir jāstāsta kādam par Eviju, tad pirmā doma, kas nāk prātā:  precizitāte un detaļas, spēja palīdzēt ikvienam. Ar Eviju mēs iepazināmies maģistra studiju laikā kopīgajās lekcijās. Jau tad es ievēroju viņas prasmes – skaidri un skaļi pateikt viedokli, lai būtu visiem skaidra doma. Evijas talants ir uzdot jautājumu tādā veidā, kas izceļ ārā nianses. Tajā pašā laikā Evija ir atvērta jaunajam. Viņa ir mērķtiecīga un soli pa solim virzās uz saviem mērķiem. Elegance un šarms ir vēl viena sadaļa, kas man saistās ar Eviju: vienmēr skaisti tērpi, aksesuāri, krāsas. Evija regulāri atgādina par darba un atpūtas līdzsvaru, ja aizstrādājamies, tas palīdz apstāties un tiešām novērtēt svarīgāko.

Laila par Eviju: 

Evija ir tiešām uzticams cilvēks un kolēģe. Un kas man īpaši patīk Evijā – viņa rok! 😊 Katru tēmu, kurai pieskaras, apskata no visām pusēm, no sirds iedziļinoties un izprotot pirms dalīties ar citiem. Tas viņu padara par lielisku un ļoti zinošu profesionāli! Tajā pat laikā Evija ir atvērta gan dzīves baudīšanai, gan negaidītiem pagriezieniem. Nekad neaizmirsīšu ceļu mājup no ofisa, kur viņa izteica domu par lidojumu ar deltaplānu, bet pēc pāris dienām es jau sēdēju tajā un domāju “nu kā es te vispār nokļuvu..” Tas viss par Eviju – no vienas puses nosvērta profesionāle, no otras puses – avantūriste, kas ļauj viņai mesties piedzīvojumā ar galvu, ilgi nedomājot. Starp citu, tā Evija nokļuva arī MetaCoach un es ļoti priečājos, ja toreiz viņa pateica “Jā, es labprāt” 😊

Evija par sevi: 

Kolēģe Laila vienā postā jautāja – “ja tev būtu tikai 5 vārdi – kā tu sevi raksturotu?”. Kad lasīju, bija brīvdiena, teicu sev – atpūta, prieks, gandarījums par padarīto. Tad sapratu, ka tas par sajūtām un man aktuālāko tobrīd, jo bija noslēdzies pusgada ļoti aktīvs darba posms. Šobrīd  saprotu, ka bez savas enerģijas, profesionālās ziņķārības un padziļinātās  intereses, kas manifestējas kā aizrautība ar savu darbu, kur  vēlme rast risinājumus ir lielāka nekā palikšana problēmu līmenī, es diez vai varētu teikt – es mīlu darbu, ko daru. Es saskatu tajā jēgu, darbs man sniedz gandarījumu, jo sadarbības rezultātā redzu, kā mainās tie cilvēki, kas vēlas padarīt savu dzīvi harmoniskāku, pieņemot apzinātākus un izsvērtākus lēmumus. Tas iedvesmo un rada enerģiju atkal jauniem profesionāliem izaicinājumiem. 

 

Par Joanna Kristīne Golubeva:

 

Evija par Joannu: 

Viedums, pārliecība un absolūts miers ir tas, ko Joannas klātbūtnē sajutīs ikviens profesionālajā vidē. Savukārt, tie, kas ar viņu piedalījušies ballītēs “pēc oficiālās daļas”, zina, ka var būt arī cita Joanna, kuru arī es esmu iepazinusi. Joanna ir mūsu komandas radošā sirds, kas rada ne tikai  jaunas transformācijas metodes, bet arī tradīcijas. Tā mūsu skolā parādījās tradīcija katrā izlaidumā studentiem dāvināt individuāli radītus pārsteigumus, kas īpaši katram piemeklēts. Man Joanna saistās ar stabilitāti un tai pat laikā atvērtību jauniem izaicinājumiem, sava profesionālā ceļa meklējumiem, kas noveduši līdz transformācijas metodēm un kučingam, kas, izskatās, ir ne tikai viņas profesionālā nodarbošanās, bet arī sirds lieta. Un, ja iesi pie Joannas uz sarunu, jārēķinās, ka dabūsi “rakt dziļumā”, jo viņa tomēr ir transformācijas koučs – tur citādāk nevar 😊

Laila par Joannu:

Pirms satiku Joannu, biju iedomājusies radošus un kretatīvus cilvēkus kā taureņus bez laika izjūtas un ne vienmēr solījumus pildošus (jo nav tak mūzas 😊). Bet tagad saprotu, ka tās ir drīzāk iemaņas un rakstura īpašības, jo uz Joannu vienmēr var paļauties. Man ir sajūta, ka Joannai mūza atnāk darot 😊. Un, ja, kas man īpaši patīk, tad viņai ir arī izpratne, ka radošais process ne vienmēr ir patīkams un sajūsminošs, reizēm tajā ir daudz rutīnas un darba ar sevi, lai uzsāktu vai pabeigtu. Kopumā varu pateikt, ka, ja jūs vēlaties uz savu problēmu vai situāciju paskatīties kaut kā savādāk (tā kā jums pašam pat galvā neienāktu), droši zvaniet Joannai.

Joanna par sevi: 

Es par sevi varu teikt – šovasar esmu plūstoša kā upe. Ļaujos notikumiem un pārmaiņām sevī un apkārt. Koučings ir mans dzīvesveids un esmu ļoti priecīga, ka man ir hobijs, kas ir arī mans sirdsdarbs. Šobrīd manā dzīvesveidā es turpinu apgūt pašmotivāciju, mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu, kā arī rezultātu novērtēšanu un svinēšanu. Es priecājos, ka man ir lieliski kolēģi, ar kuriem var gan parunāt par darbu, gan kopā atpūsties un atrast jaunus hobijus (spēlēt golfu).

 

Par Laila Snidzāne:

 

Evija par Lailu: 

Kad Lailu pirms 4 gadiem pirmo reiz satiku, radās iespaids kā par ļoti nopietnu, mērķtiecīgu, “saka, kā ir” profesionāli, kas visu laiku kaut ko grib mācīties. Šodien saku visu to pašu, izņemot “ļoti nopietnu”, jo pavadot ilgāku laiku kopā, jārēķinās, ka būs smalkais humoriņš un reizēm negaidīti, kas liecina par veselīgu attieksmi pret dzīvi. Mūsu komandā Laila ir enerģijas avots, stratēģiskais un racionālais prāts, kas ne tikai nodrošinājis strauju MetaCoach skolas izaugsmi, bet veicinājis arī  manējo – pateicoties Lailas vienam jautājumam pirms diviem gadiem šobrīd  esmu koučinga trenere šajā skolā, pievienojoties komandai. Pilnīgi noteikti pie Lailas var jebkurā brīdī vērsties, lai parunājoties, saprastu, kāds tad īsti ir labākais risinājums, un kā jau profesionāls koučs, viņa to nekad neteiks padomu veidā, bet uzdos pāris āķīgus jautājumus, kas liks saprast, ka atbildi izdomāji pats 😊

Joanna par Lailu: 

Laila ir mūžīgais dzinējspēks vispozitīvākajā nozīmē. Tā, kā mēs abas nākam no Latgales, tad latgaliešu plašā sirds un darba spējas arī raksturo mūs abas. Laila vienmēr ir idejas, ko darīt un kā darīt, un labākais, ka idejas tiek arī realizētas. Laila ir fantastiskas koordinācijas spējas, ja es kaut kur pazūdu darbos vai emocijas, Laila spēj mani sastrukturēt ar pāris teikumiem. Vēl Lailas sirsnīgums un godīgums ir īpašības, ko es vērtēju ļoti augstu un kas padara Lailu īpašu. Mācību grupām Laila ir kā kuģa kapteinis, kas tur kursu, un palīdz dalībniekiem iet noteiktajā virzienā un sasniegt mērķus.

Pati par sevi: 

No malas var likes, ka es ne no kā nebaidos, bet tas tā nav – baidos, uztraucos, ka nesanāks, ka nepatiks, ka nebūs noderīgi – tā arī ir arī virzība un spēks un motivācija darīt un darīt katru dienu. Kur tiešām varu palielīties ir dzelžaina disciplīna darbos – no sirds ticu, ka atslēga ir mazos soļos, bet katru dienu, bez izņēmumiem!

 

Tādas mēs esam 😊 Un ar pārējiem mūsu fantastiskiem koučiem var iepazīties vairāk lapā https://metacoach.lv/kouci/

Please follow and like us:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
Scroll to Top