Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

 • This event has passed.

5 nodarbību cikls “Transformācijas spēles un metaforiskās kartiņas”

Oktobris 7, 2021 @ 18:30 - 21:30

Metaforiskās kartiņas un Transformāciju spēles

 

Dzīve ir kā spēle ar simboliem, gājieniem, pārsteidzošām atklāsmēm. Ja mūsu rīcībā ir divi lieliski instrumenti – transformācijas spēles vai metaforiskās kartiņas, tad mēs esam spēles vadītāji savā dzīvē, jo ātri un produktīvi varam iegūt atbildes.

 

🔔 ŠAJĀ 5 NODARBĪBU CIKLĀ:

 1. Kas ir metaforiskās kartiņas un kā tās izmantot? Metaforiskā kartiņu veidi. Kā atrast savas metaforiskās kartiņas. Kā darbojas attēli un kāpēc tos ir vērts izmantot? Riski un ieguvumi izmantojot asociācijas un disociācijas.
 2. Kas ir transformācijas spēles? Kādas ir spēles, spēļu principi, noteikumi, veidi. Kā spēlēt klātienē un kā online? 
 3. Spēlēsim un mēģināsim vismaz 8 dažādas spēles un 24 dažādus metaforisko kartiņu komplektus.
 4. Pēc kursa pabeigšanas katrs dalībnieks varēs radīt savu transformācijas spēli vai kartiņu komplektu!

 

NODARBĪBU PROGRAMMA:

👉  1.NODARBĪBA

Metaforiskās kartiņas un to veidi. Izmantošana. “Aitu stāsts” un kā tas palīdz saprast klientu. Klienta iespējamā rīcībā darbā izmantojot metaforas un kartiņas un ko ar to visu darīt.

👉  2.NODARBĪBA

Metodes un soļi kā izmantot kartiņas. Pašsajūta, veselība, nauda, mērķi, škēršļi, resursi, attiecības – dažādas metodes kā šajos jautājumos izmantot kartiņas. Konkrētu kartiņu izmēģināšana “Points of You”, “Personību stāsti”, “Sašņorē savu kurpju šnores!”, sieviešu un vīriešu kartiņas, abstraktās kartiņas, fotogrāfijas un zīmētās kartiņas, specifiskās un universālās kartiņas.

👉  3.NODARBĪBA

Transformācijas spēļu veidi, piemēri klātienē un online vidē. Konkrētu spēļu izmēģināšana “Pārmaiņu ceļi”,  “Missiva: talanti un bremzītes”.

👉  4.NODARBĪBA

Transformācijas spēļu principi un noteikumi. Konkrētu spēļu un to principu izpēte “un “Dejojošā ar vilkiem”, “ Es un mani ēšanas principi”, “Attiecību virsotne”.

👉  5.NODARBĪBA

Metaforisko kartiņu un/ vai spēļu radīšana. Kas svarīgs labai spēlei vai kartiņu komplektam? Kā atrast savu spēli? Radīsim savu spēli vai kartiņu komplektu.

 

pastedGraphic.png  Pieci jēgpilni vakari, lai var izjust, apskatīt un sadzirdēt. 

pastedGraphic_1.png  Kurss būs noderīgs visiem, kuriem patīk un interesē simboli, spēļošana, interaktīvas metodes, koučings, psiholoģija.

Kurss būs noderīgs arī koučiem, HR speciālistiem, vadītājiem, psihologiem, personības izaugsmes treneriem, lektoriem, skolotājiem, visiem interesentiem, kuri grib uzzināt kaut ko jaunu par metodēm un arī par sevi. Semināros darbojoties praktiski būs jaunas atziņas un iespējas ikvienam dalībniekam.

 

🗓 NODARBĪBU GRAFIKS (visas nodarbības tiešsaistē):

 1. 2021.gada 7.oktobris 18:30-21:30 (ceturtdiena)
 2. 2021.gada 14.oktobris 18:30-21:30 (ceturtdiena)
 3. 2021.gada 21.oktobris 18:30-21:30 (ceturtdiena)
 4. 2021.gada 4.novembris 18:30-21:30 (ceturtdiena) 
 5. 2021.gada 11.novembris 18:30-21:30 (ceturtdiena)

 

👩‍🎓 NODARBĪBAS VADA: Joanna Kristīne Golubeva

 • Novadījusi vairāk kā 100 dažādas mācību grupas par koučingu, vadītprasmēm, personīgo izaugsmi.
 • Vada 8 transformācijas spēles “Misija: mani talanti un bremzītes” un “Dzimtas gaisma”, “Pārmaiņu ceļi”, “Attiecību virsotne”, “Domu labirints”, “Es un mani ēšanas paradumi”, “Dejojošā ar vilkiem” (1. un 2.daļa)
 • Vairāk kā 350 individuālo koučinga sesiju par transformāciju.
 • Autore metodēm: izglītojošā spēle “Vadītāju situācijas”, transformācijas spēle “Kāpēc nedari? online formāts, metaforiskās kartiņas “Sašnorē savu kurpju šnores!” un “Personību stāsti”.
 • Izglītība: Vadītprasmju maģistre. ICTA/APC Trainer of Coaching — koučinga trenere, sertifikāts no ICTA/APC (International Coach &Trainer Association), ieguvusi profesionālo Ēriksona skolas kouča sertifikātu (ACSTH) un koučings darba vietā, organizāciju sistēmdinamikas – Systemic Constellations Center Riga sertifikāts, ar Bert Hellinger Institute Netherland (BHIN) apstiprinājumu , Points of You personības attīstības spēles trenere, grupu dinamikas un komandu veidošanas pieredze gan Latvijā, Krievijā, Izraēlā.

 

VĒRTĪBA UN ATLAIDES:  

Visu 5 nodarbību vērtība ir 400 Eur. Ir iespēja sadalīt maksājumu 3 daļās!

🎁  Paņem savu atlaidi:

  • ! Reģistrējoties un apmaksājot avansu 100 Eur vērtībā līdz 2021.gada 15.jūnijam, maksa sastādīs tikai 300 Eur (atlaide 100 Eur vērtībā) ! 
  • ! Reģistrējoties un apmaksājot avansu 100 Eur vērtībā līdz 2021.gada 15.augustam, maksa sastādīs tikai 350 Eur (atlaide 50 Eur vērtībā) !

 

✍️ KĀ PIETEIKTIES:

Lai reģistrētu savu dalību, lūdzu aizpildiet pieteikumu šeit: https://forms.gle/s8VwWCZfwA7tTCV67  , mēs sazināsimies ar jums par tālākām formalitātēm.

 

Please follow and like us:

Details

Date:
Oktobris 7, 2021
Time:
18:30 - 21:30
Event Categories:
, , ,
Event Tags:
, , ,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top
Scroll to Top