Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

 • This event has passed.

Transformācijas spēles un metaforiskās kartiņas – 5 nodarbību cikls

Marts 23, 2022 @ 18:00 - 21:00

Transformācijas spēles un metaforiskās kartiņas

Dzīve ir kā spēle ar simboliem, gājieniem, pārsteidzošām atklāsmēm. Ja mūsu rīcībā ir divi lieliski instrumenti – transformācijas spēles vai metaforiskās kartiņas, tad mēs esam spēles vadītāji savā dzīvē, jo ātri un produktīvi varam iegūt atbildes. Ja mēs apzināmies, kā metaforas darbojas, cik dažādi var būt cilvēku redzējumi, tad varam radīt kaut ko jaunu, varam uzzināt par sevi un citiem vairāk, varam mainīt pasauli.

 

pastedGraphic.png ŠAJĀ 5 NODARBĪBU CIKLĀ:

    • Kas ir metaforiskās kartiņas un kā tās izmantot? Metaforiskā kartiņu veidi. Kā atrast savas metaforiskās kartiņas. Kā darbojas attēli un kāpēc tos ir vērts izmantot? Riski un ieguvumi izmantojot metaforas un simbolus.
    • Kā metaforu kartiņas var izmantot ar klientiem HR, koučs, supervizors vai darba vietā vadītājs, lai atrisinātu situācijas, iegūtu atbildes uz jautājumiem, radītu jaunus risinājumus vai skatu punktus, uzlabotu sadarbību komandā, veidotu komandas garu, noteiktu vērtības, reflektētu par situāciju un tiktu galā ar emocijām.
    • Kas ir transformācijas spēles? Kādas ir spēles, spēļu principi, noteikumi, veidi. Kā spēlēt klātienē un kā online? Kādēļ transformācijas spēles var noderēt individuāli klientiem, komandai un kad tās izmantot.
    • Izmēģināsim vismaz 8 dažādas metodes ar kartiņām darba vietā, kā arī papildus 3 transformācijas spēles, ko var izmantot dažādos jautājumos un dzīves situācijās.
    • Pēc kursa pabeigšanas katrs dalībnieks varēs radīt un/ vai vadīt dažādas metodes ar metaforiskajām kartiņām!

 

NODARBĪBU PROGRAMMA:

pastedGraphic_1.png 1.NODARBĪBA

Metaforiskās kartiņas un to veidi. Izmantošana. “Aitu stāsts” un kā tas palīdz saprast savu, klientu un/ vai darbinieku uzvedību. Metaforas darbā ar klientiem, vadītājiem, darbiniekiem ikdienā, kā tās pārvērst par savu instrumentu un palīgu.

pastedGraphic_1.png 2. un 3. NODARBĪBA

Metodes un soļi kā izmantot kartiņas. Kā izmantot kartiņas, lai saņemtu atbildes uz jautājumiem par situāciju, sajūtām, mērķiem, šķēršļiem, komunikāciju, izaugsmi, komandas dalībniekiem, vadītājam, HR vai koučam pašam u.c. – dažādas metodes kā šajos jautājumos izmantot kartiņas. Konkrētu kartiņu izmēģināšana “Points of You”, “Personību stāsti”, “Sašņorē savu kurpju šnores!”, sieviešu un vīriešu kartiņas, abstraktās kartiņas, fotogrāfijas un zīmētās kartiņas, specifiskās un universālās kartiņas.

pastedGraphic_1.png 4.NODARBĪBA

Transformācijas spēļu veidi, piemēri klātienē un online vidē. Konkrētu spēļu izmēģināšana “Pārmaiņu ceļi”, “Misija: talanti un bremzītes”, u.c

pastedGraphic_1.png 5.NODARBĪBA

Transformācijas spēļu principi un noteikumi darbā ar komandu, atvērtajās grupās vai individuāli. Konkrētu spēļu un to principu izpēte -koučinga instrumenti spēlē. Metaforisko kartiņu un/ vai spēļu radīšana. Kas svarīgs labai spēlei vai kartiņu komplektam? Kā atrast savu spēli vai kartiņu komplektu, ko turpmāk izmantot?

 

Pieci jēgpilni vakari, lai var izjust, apskatīt un sadzirdēt.

Kurss būs noderīgs visiem, kuriem patīk un interesē simboli, spēļošana, interaktīvas metodes, koučings, psiholoģija.

Kurss būs noderīgs arī koučiem, supervizoriem, karjeras konsultantiem, izglītības darbiniekiem,  personāla speciālistiem, vadītājiem, psihologiem, personības izaugsmes treneriem, lektoriem, skolotājiem, visiem interesentiem, kuri grib uzzināt kaut ko jaunu par metodēm un arī par sevi. Semināros darbojoties praktiski būs jaunas atziņas un iespējas ikvienam dalībniekam.

 

pastedGraphic_2.png NODARBĪBU GRAFIKS (visas nodarbības tiešsaistē):

    • 2022.gada 23.marts 18.00 – 21.00 (trešdiena)
    • 2022.gada 30.marts 18.00 – 21.00 (trešdiena)
    • 2022.gada 6.aprīlis 18.00 – 21.00 (trešdiena)
    • 2022.gada 13.aprīlis 18.00 – 21.00 (trešdiena)
    • 2022.gada 20.aprīlis 18.00 – 21.00 (trešdiena)

 

pastedGraphic_3.png NODARBĪBAS VADA: 

Joanna Kristīne Golubeva

transformācijas un integrālais koučs, aizrautīga dažādu metožu izstrādātāja un izmantotāja, profesionāle koučinga jomā vairāk kā 5 gadus, līdzautore grāmatai “Koučinga tehnikas”,semināru un vebināru autore un vadītāja par mērķiem, talantiem, laiku, koučingu, uzskatiem un vērtībām, mācībspēks Latvijas lielākajās augstskolās (LLU, RSU, TURĪBA).

 

VĒRTĪBA UN ATLAIDES:

Visu 5 nodarbību vērtība ir 400 Eur. Ir iespēja sadalīt maksājumu 3 daļās!

pastedGraphic_4.png Paņem savu atlaidi:

    • ! Reģistrējoties un apmaksājot avansu 100 Eur vērtībā līdz 2022.gada 1.februārim, maksa būs tikai 300 Eur (atlaide 100 Eur vērtībā) ! 
    • ! Reģistrējoties un apmaksājot avansu 100 Eur vērtībā līdz 2022.gada 1.martam, maksa būs tikai 350 Eur (atlaide 50 Eur vērtībā) !

 

pastedGraphic_5.png KĀ PIETEIKTIES:

 

 

Please follow and like us:

Details

Date:
Marts 23, 2022
Time:
18:00 - 21:00
Event Categories:
, , ,
Event Tags:
,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top
Scroll to Top