Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

 • This event has passed.

4 nodarbību cikls “Transformācijas spēles un metaforiskās kartiņas”

Aprīlis 15, 2021 @ 18:00 - 21:30

Transformācijas spēles un metaforiskās kartiņas

 

Dzīve ir kā spēle ar simboliem, gājieniem, pārsteidzošām atklāsmēm. Ja mūsu rīcībā ir divi lieliski instrumenti – transformācijas spēles vai metaforiskās kartiņas, tad mēs esam spēles vadītāji savā dzīvē, jo ātri un produktīvi varam iegūt atbildes.

 

🔔 ŠAJĀ 4 NODARBĪBU CIKLĀ:

 1. Kas ir metaforiskās kartiņas un kā tās izmantot? Metaforiskā kartiņu veidi. Kā atrast savas metaforiskās kartiņas. Kā darbojas attēli un kāpēc tos ir vērts izmantot? Riski un ieguvumi izmantojot asociācijas un disociācijas.
 2. Kas ir transformācijas spēles? Kādas ir spēles, spēļu principi, noteikumi, veidi. Kā spēlēt klātienē un kā online? 
 3. Spēlēsim un mēģināsim vismaz 8 dažādas spēles un 24 dažādus metaforisko kartiņu komplektus.
 4. Katrs dalībnieks varēs radīt savu transformācijas spēli vai kartiņu komplektu.

 

👉 NODARBĪBU PROGRAMMA:

1.NODARBĪBA

Metaforiskās kartiņas un to veidi. Izmantošana. Konkrētu kartiņu izmēģināšana “Points of You”, “Personību stāsti”, “Sašņorē savu kurpju šnores!”, sieviešu un vīriešu kartiņas, abstraktās kartiņas, fotogrāfijas un zīmētās kartiņas, specifiskās un universālās kartiņas. Metodes un soļi kā izmantot kartiņas.

2.NODARBĪBA

Transformācijas spēļu veidi, piemēri klātienē un online vidē. Konkrētu spēļu izmēģināšana “Pārmaiņu ceļi”, “Dejojošā ar vilkiem”, “Domu labirints”, “Misija: talanti un bremzītes”.

3.NODARBĪBA

Transformācijas spēļu principi un noteikumi. Konkrētu spēļu un to principu izpēte “Dzimtas gaisma”, “Domu labirints”, “Es un mani ēšanas principi”, “Attiecību virsotne”

4.NODARBĪBA

Metaforisko kartiņu un/ vai spēļu radīšana. Kas svarīgs labai spēlei vai kartiņu komplektam? Kā atrast savu spēli? Radīsim savu spēli vai kartiņu komplektu.

 

 

🤩 Četri jēgpilni vakari klātienē, lai var izjust, sataustīt, apskatīt un sadzirdēt. 

 

👫 Kurss būs noderīgs visiem, kuriem patīk un interesē simboli, spēļošana, interaktīvas metodes, koučings, psiholoģija.

Kurss būs noderīgs arī koučiem, HR speciālistiem, vadītājiem, psihologiem, personības izaugsmes treneriem, lektoriem, skolotājiem, visiem interesentiem, kuri grib uzzināt kaut ko jaunu par metodēm un arī par sevi. Semināros darbojoties praktiski būs jaunas atziņas un iespējas ikvienam dalībniekam.

 

 

🗓 NODARBĪBU GRAFIKS (klātienē “MetaCoach” skolā Rīgā, Baltā iela 1B, 807.kab.):

      • 2021.gada 15.aprīlis 18:00-21:30 (ceturtdiena)
      • 2021.gada 21.aprīlis 18:00-21:30 (trešdiena)
      • 2021.gada 28.aprīlis 18:00-21:30 (trešdiena)
      • 2021.gada 5.maijs 18:00-21:30 (trešdiena)

 

👩‍🎓 NODARBĪBAS VADA: JOANNA KRISTĪNE GOLUBEVA

 • Novadījusi vairāk kā 100 dažādas mācību grupas par koučingu, vadītprasmēm, personīgo izaugsmi.
 • Vada 8 transformācijas spēles “Misija: mani talanti un bremzītes” un “Dzimtas gaisma”, “Pārmaiņu ceļi”, “Attiecību virsotne”, “Domu labirints”, “Es un mani ēšanas paradumi”, “Dejojošā ar vilkiem” (1. un 2.daļa)
 • Vairāk kā 250 individuālo koučinga sesiju par transformāciju.
 • Autore metodēm: izglītojošā spēle “Vadītāju situācijas”, transformācijas spēle “Kāpēc nedari? online formāts, metaforiskās kartiņas “Sašnorē savu kurpju šnores!” un “Personību stāsti”.
 • Izglītība: Vadītprasmju maģistre. ICTA/APC Trainer of Coaching — koučinga trenere, sertifikāts no ICTA/APC (International Coach &Trainer Association), ieguvusi profesionālo Ēriksona skolas kouča sertifikātu (ACSTH) un koučings darba vietā, organizāciju sistēmdinamikas – Systemic Constellations Center Riga sertifikāts, ar Bert Hellinger Institute Netherland (BHIN) apstiprinājumu , Points of You personības attīstības spēles trenere, grupu dinamikas un komandu veidošanas pieredze gan Latvijā, Krievijā, Izraēlā.

 

VĒRTĪBA UN ATLAIDES:  

Visu 4 nodarbību vērtība ir 320 Eur. Ir iespēja sadalīt maksājumu 2 daļās!

🎁 Paņemiet savu atlaidi:

  • ! Reģistrējoties un apmaksājot avansu 140 Eur vērtībā līdz 2021.gada 31.janvārim, maksa sastādīs tikai 280 Eur (atlaide 40 Eur vērtībā) !
  • ! Reģistrējoties un apmaksājot avansu 150 Eur vērtībā līdz 2021.gada 28.februārim, maksa sastādīs tikai 300 Eur (atlaide 20 Eur vērtībā) !

 

✍️ KĀ PIETEIKTIES:

Lai reģistrētu savu dalību, lūdzu aizpildiet pieteikumu ŠEIT: https://forms.gle/rLTJvQSFmgxLaBgs8, mēs sazināsimies ar jums par tālākām formalitātēm.

 

Please follow and like us:

Details

Date:
Aprīlis 15, 2021
Time:
18:00 - 21:30
Event Categories:
, ,
Event Tags:
, ,
Scroll to Top