KURSA MĒRĶIS: 

Iemācīties praktiski izmantot konkrētus instrumentus darbā ar komandu/ kolektīvu, lai uzlabotu vadītāja darba produktivitāti individuāli un komandās.

 

MĀCĪBU FORMĀTS: 

    • 3 moduļi + individuālais darbs, kopā 12 astronomiskās stundas (1.modulis – 4 stundas, 2.modulis – 4 stundas, 3.modulis – 4 stundas).
    • Mācību process tiks veidots pa moduļiem par konkrētām tēmām. Katrā modulī ir viena tēma, kas parāda gan pašas tehnikas izmantošanu, gan arī ir praktiskais uzdevums izmēģināt. 
    • Katrā modulī ir 30% teorija un 70% praktiskais darbs, lai uzreiz mēģinātu un mācītos konkrētos instrumentus. Starp moduļiem rekomendējam 3-4 nedēļu pārtraukumu.

 

KURSA PROGRAMMA:

Tēma Tēmas izklāsts Sasniedzamais rezultāts
Pamatmetodes darbam ar komandu Pamatmetodes:

  • GROW soļi
  • SMART

Konkrēto moduļu iepazīšana, praktiskais darbs ar katru no modeļiem, soļi kā izmantot katru no modeļiem darba vietā – sanāksmē, individuāli u.c.

Klausīšanās prasmju attīstības nozīme un ietekme darba vietā. Klausīšanās līmeņi – biogrāfiskais, dziļais, holistiskais.

Jautājumu veidi un to izmantošana – atvērtie, slēgtie, spēcīgie jautājumi u.c.

Prasme izmantot pamatmodeļus un atpazīt klausīšanās līmeņus, uzdot atvērtos jautājumus
Komandas attīstības stadijas un tās izmantošana darbā. Komandas attīstības fāzes un grupas dinamika. Kā izmantot komandas attīstības fāzi darba uzlabošanai un vadītāja prasmju attīstīšanai.

GROW un SMART izmantošana komandas darbā

Motivācijas veidošana, izmantojot jautājumus un dziļo klausīšanos

Spēja identificēt un atpazīt grupu dinamikas fāzes savā komandā un arī novērot citās komandās.

Prasme uzdot atvērtā tipa jautājumus kā motivācijas rīkus

Prioritāšu noteikšana un turpmāka izmantošana darbā Prioritāšu noteikšanas tehnikas (kā saprast, kas ir svarīgākais). Eizenhauera matrica, laika līnija, atvērtie jautājumi.

Darbu saraksta veidošana atbilstoši darba specifikai un komandas vajadzībām. RACI, TDOER.

Kā uzdot sev jautājumus un izvirzīt pareizās prioritātes darba dienas laikā?

Prasme izmantot prioritāšu izvērtēšanas tehnikas.

Konkrēts plāns turpmākajam darbam ar moduļos apgūtajām tehnikām.

KURSA TRENERES:

Joanna Kristīne Golubeva

Sertificēta Koučinga un Biznesa Trenere un koučs. Radoša personība ar savu pieeju katram klientam.Profesionāle vadības un personāla attīstības jomā. Empātija, Radošums un Profesionālisms – tie ir 3 vārdi, kas raksturo Joannu K.Golubevu vislabāk!

Laila Snidzāne

“MetaCoach” mācību centra vadītāja. Augstākā līmeņa vadītāja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mazo un vidējo komandu vadīšanā un attīstībā dažādu nozaru uzņēmumos. Praktizējošais koučs, biznesa iemaņu, koučinga un personības attīstības programmu trenere.

 

PROGRAMMAS VĒRTĪBA:

Programma ir pieejama uzņēmumiem grupām 9-12 cilvēki, iepriekš vienojoties par norises datumiem un vietu. Kursa iziešanas standartcena ir  1800 Eur plus PVN.

 

INFORMĀCIJA:

Vairāk informācijas par programmu var saņemt, rakstot mums uz e-pastu metacoach.riga@gmail.com vai zvanot pa tālruni +371 29412983. Esam gatavi arī veikt vadītāju komandas aptauju pirms kursa uzsākšanas, lai pielāgotu programmu tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Scroll to Top