KURSA MĒRĶIS: 

Iemācīties un praktiski izmantot atgriezeniskās saites instrumentus ikdienas darbā, lai uzlabotu darba produktivitāti individuāli un komandās.

 

MĀCĪBU FORMĀTS: 

  • 3 moduļi + individuālais darbs, kopā 12 astronomiskās stundas (1.modulis – 4 stundas, 2.modulis – 4 stundas, 3.modulis – 4 stundas).
  • Mācību process tiks veidots pa moduļiem par konkrētām tēmām. Katrā modulī ir viena tēma, kas parāda gan pašas tehnikas izmantošanu, gan arī ir praktiskais uzdevums izmēģināt. 
  • Katrā modulī ir 30% teorija un 70% praktiskais darbs, lai uzreiz mēģinātu un mācītos konkrētos instrumentus. Starp moduļiem rekomendējam 3-4 nedēļu pārtraukumu.

 

KURSA PROGRAMMA:

Tēma Tēmas izklāsts Sasniedzamais rezultāts
Klausīšanās un jautājumu uzdošanas tehnikas un atgriezeniskās saites nozīme Klausīšanās prasmju attīstības nozīme un ietekme darba vietā. Klausīšanās līmeņi – biogrāfiskais, dziļais, holistiskais.

Jautājumu veidi un to izmantošana – atvērtie, slēgtie, spēcīgie jautājumi u.c.

Atgriezeniskās saites nozīme darba vietā – kāpēc ir svarīgi sniegt atgriezenisko saiti. Kā atgriezeniskā saite var ietekmēt motivāciju un darba efektivitāti.

Efektīvās atgriezeniskās saites rīki:

 • Feedforwar
 • Clear leadership
Prasme atpazīt klausīšanās modeļus un prasmes klausīties dziļākā/ plašākā līmenī.

Izpratne par atgriezeniskās saites nozīmi un tās sniegtajām iespējām.

Atgriezeniskās saites modeļi Efektīvās atgriezeniskās saites rīki:

 • Hamburgers
 • Desk
 • 4 soļu atgriezeniskā saite
 • Terēzes Hjūstones atgriezeniskā saite
Prasme izmantot vismaz divus atgriezeniskās saites modeļus un saintegrēt iepriekšējos moduļos apgūto.
Atgriezeniskā saites izmantošana Efektīvās atgriezeniskās saites rīki:

 • STAR
 • FECE

Iepriekšējos moduļos apgūto prasmju integrācija un sava stila par atgriezenisko saiti izveidošana.

Konkrētu darbību izstrādāšana, kā integrēt atgriezenisko saiti ikdienas darbā.

Prasme izmantot atgriezeniskās saites modeļus un skaidrs plāns par atgriezeniskās saites integrēšanu savā darbā.

KURSA TRENERES:

Joanna Kristīne Golubeva

Sertificēta Koučinga un Biznesa Trenere un koučs. Radoša personība ar savu pieeju katram klientam.Profesionāle vadības un personāla attīstības jomā. Empātija, Radošums un Profesionālisms – tie ir 3 vārdi, kas raksturo Joannu K.Golubevu vislabāk!

Laila Snidzāne

“MetaCoach” mācību centra vadītāja. Augstākā līmeņa vadītāja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mazo un vidējo komandu vadīšanā un attīstībā dažādu nozaru uzņēmumos. Praktizējošais koučs, biznesa iemaņu, koučinga un personības attīstības programmu trenere.

 

PROGRAMMAS VĒRTĪBA:

Programma ir pieejama uzņēmumiem grupām 9-12 cilvēki, iepriekš vienojoties par norises datumiem un vietu. Kursa iziešanas standartcena ir  1800 Eur plus PVN.

 

INFORMĀCIJA:

Vairāk informācijas par programmu var saņemt, rakstot mums uz e-pastu metacoach.riga@gmail.com vai zvanot pa tālruni +371 29412983. Esam gatavi arī veikt vadītāju komandas aptauju pirms kursa uzsākšanas, lai pielāgotu programmu tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Scroll to Top