Ieva Sīmane

Specializācija: Tuvība, Sekss, Attiecības.

Izglītība, pieredze:

  • Seksualitātes, partnerattiecību pētniece, entuziaste, rakstniece un koučs. Dzīves laikā izgaismojies, ka veiksmīgas partnerattiecības sākas tur, kur notiek sevis pieņemšana un patiesa mīlēšana (banāli un patiesi!!!). Harmonisku attiecību veidošanās kļūst iespējama, kad pagātnes, tai skaitā bērnības traumas apzinātas un to vērtība, pieķeršanās tām mazināta līdz minimumam. 
  • Personiskajā pieredzē balstoties, esmu sarakstījusi divas grāmatas (erotisko stāstu krājums “Svētlaimes medniece”, 2018., un erotisks piedzīvojumu romāns “Iepazīšanās spēle”, tiks izdota 2020.), kas stāsta par sievietes pašatklāsmi, iekšēji urdošo vajadzību būt saskaņā ar sevi, kā arī ļauties savai seksualitātei. Partnerattiecības allaž esmu uzskatījusi par neatņemamu, iedvesmojošu dzīves sastāvdaļu un arvien esmu meklējusi jaunus izaugsmes veidus, kā mīlestību, tuvību, erotiku, attiecību rutīnu, kā arī svētkus izjust kā bonusu, ne traucēkli patībai.
  • Šobrīd turpinu izaugsmi seksualitātes un attiecību jomā, apgūstot arvien jaunas zināšanas, praktizēju kā seksa un attiecību koučs.
  • Koučinga prasmes apguvu APC Meta Coach – Sertifikācijas programmā profesionālu kouču sagatavošanai «SYSTEM COACH APC»:
  • Ar savu literāro darbību, personīgo pieredzi un iegūtajām profesionālajām iemaņām vēlos iedvesmot cilvēkus ļauties savai seksualitātei un piedzīvot fantastiski baudāmus tuvības mirkļus.

Kontakti:

Scroll to Top