Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Arhetipi un Ēnas – 5 nodarbību cikls

Oktobris 25 @ 18:00 - Decembris 20 @ 21:00

Arhetipi un ēnas

“Biznesa pasaulē 800 mārciņas smagas gorillas skrien kopā ar lielajiem suņiem, peld kopā ar haizivīm un laiku pa laikam viņu pakaļas nokož aligatori. Un, ja viņi nav traki kā lapsas, viņi var tikt saķerti kā naktstauriņi lukturos.” – Ričards Konifs, autors, The Ape in the Corner Office

Kāpēc šāds citāts? Mūsos katrā ir kāda liela enerģija un uzvedības kopums, kas atbilts kādam konkrētam tēlam, kuru mēs visbiežāk apzināti vai neapzināti izmantojam. Jungs teiktu: pirmtēls jeb arhetipi. 

Arhetipi ir kā noteikta rakstura personāži: piemēram, vienmēr ir kāds, kurš nepiekrīt un iemieso sevī DUMPINIEKU. Kāds cenšas visus vadīt un bīdīt un tad jūtas labi. Ir cilvēki, kuriem svarīgi radoši izpausties dažādos veidos: mūzika, māksla, izgudrojumi. Un ir zaļi domājošie un pasaules pētnieki, kam nekad nav miera, vienmēr jābūt ceļā, kuriem jautājumus uzdos tie cilvēki, kas mācās, kas ieguldās zināšanu un prasmju attīstībā. 

 

ŠAJĀ NODARBĪBU CIKLĀ:

    • Kas ir arhetipi? Kā tos izprast un ieraudzīt savā ikdienā? Kas vērtīgs būs, ja zināsi dažādus arhetipus. Kā tas var palīdzēt dzīvot, sasniegt mērķus, vadīt savu komandu vai attīstīt savu biznesu?
    • 12 arhetipu apskats: valdnieks, radošais, naivais, vienkāršais, dumpinieks, maģiskais, pētnieks, varonis, mīlētājs, jautrīts, aprūpētājs, pētnieks.
    • Arhetipi un zīmols: kā katrs arhetips veido savu zīmolu, ko izmanto, kā izmanto
    • Ēnas arhetipu raksturos: kā to ieraudzīt un izmantot savā labā.

 

1.NODARBĪBA: Arhetipi un to raksturojums. Dažādi autori un dažādi arhetipi (vairāku autoru arhetipu apraksti). Arhetipu īpašības, vērtības: kā to visu ieraudzīt savā ikdienā: veikalā iepērkoties, runājot ar cilvēkiem, vadot komandu. Personīgo vērtību atrašana, uzskatu definēšana. Metafora un arhetipi: kā izprast un sadzirdēt metaforu valodu arhetipos. Metaforu nozīme arhetipiskajā izpratnē.

 

2.-3.NODARBĪBA: 12 arhetipu iepazīšana: Junga 12 arhetipi un to apraksti (dažādu autoru informācijas apkopojums). Katra arhetipa raksturīgākās īpašības, uzskati, pasaules redzējums, uzvedība, apģērbs u.c. Savu vērtību un uzskatu salīdzināšana ar arhetipu aprakstiem. Sava arhetipa atrašana.

 

4.NODARBĪBA: Ēnas arhetipu raksturā. Ēnu raksturojums. Ierobežojošie uzskati, bailes un dažādas arhetipu emocijas. Kā arhetipi viens otram var palīdzēt iepazīt ēnas un mainīt ierobežojošos uzskatus? Arhetipu sadarbība. Katrs dalībnieks varēs iepazīt savas ēnas un atrast/ izdomāt personīgo attīstības ceļu, izmantojot zināšanas par arhetipiem.

 

5.NODARBĪBA: Arhetipi un zīmols. Kā dažādi pasaules slaveni zīmoli izmanto arhetipu raksturojumus? Katra arhetipa zīmola apraksts? Arhetipa zīmola izmantošana sevis pozicionēšanā, informācijas pasniegšanā, ziņas nodošanā un saņemšanā no dažādiem cilvēkiem, komandām, sadarbības partneriem u.c. Katrs dalībnieks varēs izskatīt savu personīgo zīmolu, izmantojot arhetipu aprakstus.

 

Pieci jēgpilni vakari, lai izprastu sevi, atpazītu savas patiesās vajadzības un vērtības, parūpētos par sevi vislabākajā veidā, iemīlētu sevi un citus caur jaunu skatījumu.

Kurss būs noderīgs visiem, kuriem patīk un interesē simboli, arhetipi, interaktīvas metodes, koučings, psiholoģija.

Kurss būs noderīgs arī koučiem, supervizoriem,karjeras konsultantiem, izglītības darbiniekiem,  personāla speciālistiem, vadītājiem, psihologiem, personības izaugsmes treneriem, lektoriem, skolotājiem, visiem interesentiem, kuri grib uzzināt kaut ko jaunu par arhetipiem, sevi un arhetipu zīmoliem. Semināros darbojoties praktiski būs jaunas atziņas un iespējas ikvienam dalībniekam.

 

NODARBĪBU GRAFIKS (visas nodarbības tiešsaistē):

    • 2022.gada 25.oktobris 18.00 – 21.00 (otrdiena)
    • 2022.gada 8.novembris 18.00 – 21.00 (otrdiena)
    • 2022.gada 22.novembris 18.00 – 21.00 (otrdiena)
    • 2022.gada 6.decembris 18.00 – 21.00 (otrdiena)
    • 2022.gada 20.decembris 18.00 – 21.00 (otrdiena)

 

NODARBĪBAS VADA:

Joanna Kristīne Golubeva

Transformācijas un integrālais koučs, aizrautīga dažādu metožu izstrādātāja un izmantotāja, profesionāle koučinga jomā vairāk kā 5 gadus, līdzautore grāmatai “Koučinga tehnikas”,semināru un vebināru autore un vadītāja par mērķiem, talantiem, laiku, koučingu, uzskatiem un vērtībām, mācībspēks Latvijas lielākajās augstskolās (LLU, RSU, TURĪBA).

 

VĒRTĪBA UN ATLAIDES:

Visu 5 nodarbību vērtība ir 400 Eur. Ir iespēja sadalīt maksājumu 3 daļās!

pastedGraphic.png Paņem savu atlaidi:

    • ! Reģistrējoties un apmaksājot avansu 100 Eur vērtībā līdz 2022.gada 1.jūnijam, maksa būs tikai 300 Eur (atlaide 100 Eur vērtībā) ! 
    • ! Reģistrējoties un apmaksājot avansu 100 Eur vērtībā līdz 2022.gada 1.septembrim, maksa būs tikai 350 Eur (atlaide 50 Eur vērtībā) !

 

KĀ PIETEIKTIES:

Please follow and like us:

Details

Start:
Oktobris 25 @ 18:00
End:
Decembris 20 @ 21:00
Event Categories:
, , ,
Event Tags:
, , ,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
riga@apcoach.org
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top