Ilmārs Jargans

Ilmārs Jargans

Kontakti: 

E-pasts: ilmars.jargans@inbox.lv

Mob.tel.: +371 28660009

“Atzīt, ka problēma pastāv – tas ir pirmais lielais solis ceļā uz risinājumu. Gan biznesā, gan personiskajā dzīvē. Bet šim solim ir ļoti grūti saņemties – tas bieži prasa ilgāku laiku nekā pats risinājums. Tāpēc pietiks mānīt un žēlot sevi! – tā vienkārši ir laika zaudēšana.”

Specializācija: Spirāles dinamika izaugsmē, saskarsmē un biznesā

Tēmas:  Individuāli – palīdzība izdegšanas, motivācijas zuduma, attiecību problēmu, dzīves līdzsvara trūkuma gadījumā. Uzņēmumiem – krīzes komunikācija, iekšējā komunikācija, treniņš “karstā tālruņa” darbiniekiem.

Izglītība: M. Soc., M. Paed., MBA

Speciālā izglītība: Publiskā uzstāšanās, Pārdošanas māksla, NLP, Vadības psiholoģija. Licencēts astrologs un tarologs, starptautiski atzīta augstākā kvalifikācija astroloģijā.

Darba pieredze: Komunikāciju vadītājs uzņēmumos ABLV Bank (2008-2018), Aldaris, LR IZM, Olainfarm. Individuālās konsultācijas uzņēmējiem un publiskām personām.

Semināru un apmācību tēmas:

“Krīzes komunikācija”  // Kā uzņēmumam pareizi sagatavoties un īstenot komunikāciju krīžu gadījumos.

“Izdegšana: kā pazīt un tikt ar to galā” // Otrā tipa izdegšana no Spirāles dinamikas viedokļa.

“Bišu retrīts” // Individuālās terapeitiskās sesijas bišu dravā prāta, dvēseles un ķermeņa dziedināšanai, nomierināšanai un harmonizēšanai. Tikai no maija līdz septembrim.

Ar ko var būt noderīgs:

Uzņēmumiem – profesionāls skatījums no malas, risinājumi iekšējā komunikācijā, krīzes komunikācijā, personālvadībā. Klientu līnijas darbinieku sagatavošana.

Individuāli – Galvenās problēmas atrisināšana (izdegšana, attiecību jautājumi, prokrastinācija, motivācijas un mērķu zudums) un dzīves harmonijas atgūšana.