Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Praktiskais radošums

Novembris 6 @ 18:00 - Decembris 4 @ 21:00

Praktiskais radošums

Visi cilvēki ir radoši. Arī tie, kuri slēpjas aiz vārdiem “Nu nē, ne jau es!”. Radošums nav tikai prasme taisni dziedāt vai spēja nokopēt Mikelandželo 🙂 

Radošums kā nākotnes pieprasītākā prasme ir ikdienas nepieciešamība. Gan darbā (vienalga, kādā nozarē strādājat), gan privātajā dzīvē (vienalga, kur jūs dzīvojat vai cik cilvēku ir Jūsu mājsaimniecībā). Jo straujāks laikmets, jo ātrāk mums jārada, un vēlams to darīt ar prieku un viegli, kā rotaļājoties.

Ja pēta, kā pie radošām idejām nonākuši tie, kurus liekam uz radošuma pjedestāla, tad izkristalizējas metodes, ko šie radošie dara automātiski. Un nē, mēs nerunāsim par psihodēlisku sēņu ēšanu vai dārgu spa apmeklēšanu, lai nokļūtu savā radošajā plūsmā. Šajā praktiskajā kursā mēs iepazīsimies ar ikkatrā mītošo radošuma muskuli, kurš tāpat kā jebkurš cits muskulis ir jātrenē. Un mēs trenēsim to caur uzdevumiem drošā un atbalstošā vidē, kur visas idejas ir vērtīgas.

 

Šī kursa mērķis ir  atbrīvoties no maldīgiem, bremzējošiem uzskatiem par radošumu un iedot radošuma muskulim spēku. Nevaru apsolīt, ka nesāpēs, jo radošums uzplaukst vietā aiz mūsu priekšstatiem, bet varu apsolīt, ka pēc šī kursa idejas ikdienā ik uz soļa, ja ne birs kā no pārpilnības raga, tad vismaz nāks vieglāk, jo taciņa būs iestaigāta.

Šis būs praktisks nodarbību cikls, kurā 5 nodarbību laikā attīstīsim to radošumu, ar kuru jau esat sevī pazīstami un atklāsim to radošumu, par kuru kādam nav ne jausmas, ka tas viņā slēpjas.

Aicināti piedalīties visu profesiju pārstāvji. Īpaši aicināti tie, kuri uzskata, ka nav radoši! 🙂

 

NODARBĪBU CIKLĀ APSKATĪSIM:

    • Kas ir radošums?
    • Kā rodas jaunas idejas?
    • Kas traucē mūsu radošumam un kā šos traucēkļus iznīdēt?
    • Radošās domāšanas metodes un kā tās pielietot gan darbā, gan ikdienas situācijās.
    • Būs daudz praktiskas darbošanās un radīšanas.

 

MĀCĪBU DATUMI (TIEŠSAISTĒ ZOOM PLATFORMĀ):

 • 06.11.2023 (pirmdiena) plkst. 18:00-21:00
 • 13.11.2023 (pirmdiena) plkst. 18:00-21:00
 • 20.11.2023 (pirmdiena) plkst. 18:00-21:00
 • 27.11.2023 (pirmdiena) plkst. 18:00-21:00
 • 04.12.2023 (pirmdiena) plkst. 18:00-21:00

 

KURSA TRENERE:

Lelde Vīnkalna

Radošā uzņēmēja, sertificēts koučs, komandu saliedēšanas un radošuma trenere ar 18 gadu pieredzi izklaides, izglītības, kultūras un komandas saliedēšanas pasākumu organizēšanā. Lieliska iedvesmotāja ar pārliecību, ka ikvienā ir radošuma potenciāls, ko var atklāt un attīstīt.

Meklē vairāk informācijas: www.didi.lv vai IG @leldevinkalna

 

  

MĀCĪBU MAKSA UN ATLAIDES:

Kursa standartcenas ir 300 Eur (ieskaitot PVN). Kursa apmaksa iespējama par daļām piesakoties un mācību mēnesī (divās daļās bez papildus uzcenojuma)!

Agrās rezervācijas atlaide:

 • Reģistrējoties un apmaksājot avansu 125 eur vērtībā līdz 2023.gada 1.oktobrim, kopējā kursa maksa – tikai 250 eur (atlaide 50 eur vērtībā!)

 

REĢISTRĒŠANĀS KURSAM, INFORMĀCIJA:

Lai reģistrētu savu dalību kursā, sūtiet savu Vārdu, Uzvārdu, e-pasta adresi un telefonu (arī rekvizītus, ja maksātājs būs firma) uz +371 29412983 vai metacoach.lv@gmail.com, mēs sazināsimies ar jums par tālākām formalitātēm.

 

❤️KO PAR LELDES RADOŠUMA TRENIŅIEM SAKA CITI DALĪBNIEKI:

“Liels liels liels, jums paldies par šo studiju kursu! Iedvesmoja, tā teikt atvēra acis, turpmāk skatīties plašāk. Motivēja rast jaunus izaicinājumus, esmu ieviesusi savu ideju kladīti, kura noderēs visādās dzīves jomās.

Fantastisks priekšmets, un izcili pasniegts!

Pateicos jums un priekšniekam!”

“ Tikko izdevās izcīnīt visus 7 jautājumus! 😀

Liels paldies par studiju kursu, šis noteikti ir viens no maniem mīļākajiem priekšmetiem pa visiem studiju gadiem un ne tikai alberta koledžā. Ļoti iedvesmojoši un pozitīvi! Pacilā garastāvokli un like skatīties plašāk!

Paldies jums, tā turpināt! Lai lieliska vasara!

Please follow and like us:

Details

Start:
Novembris 6 @ 18:00
End:
Decembris 4 @ 21:00
Event Categories:
,
Event Tags:
, , , , , , ,

Venue

Online

Organizer

MetaCoach Center
Telefona numurs:
+37129412983
Email:
metacoach.lv@gmail.com
Website:
www.metacoach.lv
Scroll to Top