Dzīve ir kā spēle ar simboliem, gājieniem, pārsteidzošām atklāsmēm. Ja mūsu rīcībā ir divi lieliski instrumenti – transformācijas spēles vai metaforiskās kartiņas, tad mēs esam spēles vadītāji savā dzīvē, jo ātri un produktīvi varam iegūt atbildes.

ŠAJĀ 5 NODARBĪBU CIKLĀ:

  1. Kas ir metaforiskās kartiņas un kā tās izmantot? Metaforiskā kartiņu veidi. Kā atrast savas metaforiskās kartiņas. Kā darbojas attēli un kāpēc tos ir vērts izmantot? Riski un ieguvumi izmantojot asociācijas un disociācijas.
  2. Kas ir transformācijas spēles? Kādas ir spēles, spēļu principi, noteikumi, veidi. Kā spēlēt klātienē un kā online? 
  3. Spēlēsim un mēģināsim vismaz 8 dažādas spēles un 24 dažādus metaforisko kartiņu komplektus.
  4. Pēc kursa pabeigšanas katrs dalībnieks varēs radīt savu transformācijas spēli vai kartiņu komplektu!

 

NODARBĪBU PROGRAMMA:

1.NODARBĪBA

Metaforiskās kartiņas un to veidi. Izmantošana. “Aitu stāsts” un kā tas palīdz saprast klientu. Klienta iespējamā rīcībā darbā izmantojot metaforas un kartiņas un ko ar to visu darīt.

2.NODARBĪBA

Metodes un soļi kā izmantot kartiņas. Pašsajūta, veselība, nauda, mērķi, škēršļi, resursi, attiecības – dažādas metodes kā šajos jautājumos izmantot kartiņas. Konkrētu kartiņu izmēģināšana “Points of You”, “Personību stāsti”, “Sašņorē savu kurpju šnores!”, sieviešu un vīriešu kartiņas, abstraktās kartiņas, fotogrāfijas un zīmētās kartiņas, specifiskās un universālās kartiņas.

 3.NODARBĪBA

Transformācijas spēļu veidi, piemēri klātienē un online vidē. Konkrētu spēļu izmēģināšana “Pārmaiņu ceļi”,  “Misija: talanti un bremzītes”.

4.NODARBĪBA

Transformācijas spēļu principi un noteikumi. Konkrētu spēļu un to principu izpēte: “Dejojošā ar vilkiem”, “ Es un mani ēšanas principi”, “Attiecību virsotne”.

5.NODARBĪBA

Metaforisko kartiņu un/ vai spēļu radīšana. Kas svarīgs labai spēlei vai kartiņu komplektam? Kā atrast savu spēli? Radīsim savu spēli vai kartiņu komplektu.

 

Pieci jēgpilnas nodarbības, lai var izjust, apskatīt un sadzirdēt. Semināros darbojoties praktiski būs jaunas atziņas un iespējas ikvienam dalībniekam!

KURSS BŪS NODERĪGS:

  • Visiem, kuriem patīk un interesē simboli, spēļošana, interaktīvas metodes, koučings, psiholoģija.
  • Koučiem, HR speciālistiem, vadītājiem, psihologiem, personības izaugsmes treneriem, lektoriem, skolotājiem, visiem interesentiem, kuri grib uzzināt kaut ko jaunu par metodēm un arī par sevi.

 

NODARBĪBAS VADA:

Joanna Kristīne Golubeva

  • Novadījusi vairāk kā 100 dažādas mācību grupas par koučingu, vadītprasmēm, personīgo izaugsmi.
  • Vada 8 transformācijas spēles “Misija: mani talanti un bremzītes” un “Dzimtas gaisma”, “Pārmaiņu ceļi”, “Attiecību virsotne”, “Domu labirints”, “Es un mani ēšanas paradumi”, “Dejojošā ar vilkiem” (1. un 2.daļa)
  • Vairāk kā 350 individuālo koučinga sesiju par transformāciju.
  • Autore metodēm: izglītojošā spēle “Vadītāju situācijas”, transformācijas spēle “Kāpēc nedari? online formāts, metaforiskās kartiņas “Sašnorē savu kurpju šnores!” un “Personību stāsti”.
  • Izglītība: Vadītprasmju maģistre. ICTA/APC Trainer of Coaching — koučinga trenere, sertifikāts no ICTA/APC (International Coach &Trainer Association), ieguvusi profesionālo Ēriksona skolas kouča sertifikātu (ACSTH) un koučings darba vietā, organizāciju sistēmdinamikas – Systemic Constellations Center Riga sertifikāts, ar Bert Hellinger Institute Netherland (BHIN) apstiprinājumu , Points of You personības attīstības spēles trenere, grupu dinamikas un komandu veidošanas pieredze gan Latvijā, Krievijā, Izraēlā.

KURSA VĒRTĪBA:

Kursa iziešanas standartcena vienam cilvēkam ir 400 Eur. Kursa apmaksa iespējama par daļām piesakoties un mācību mēnešos (vienmērīgās daļās bez papildus uzcenojuma)!

Programma ir pieejama arī uzņēmumiem grupām sākot ar 9-12 cilvēkiem, iepriekš vienojoties par norises datumiem un vietu.

 

INFORMĀCIJA UN TUVĀKIE MĀCĪBU DATUMI:

Vairāk informācijas par programmu un tuvākajiem kursa sākuma datumiem var skatīt lapas sadaļā “Pasākumi” vai arī saņemt, rakstot mums uz e-pastu metacoach.riga@gmail.com vai zvanot pa tālruni +371 29412983.

Scroll to Top
Scroll to Top