Integrālais koučings ietver sevī vairākus aspektus par klienta dzīvi – es, mēs, viņi, tie, kā arī emocionālo, uzvedības, morālo, starppersonu, garīgo un somatisko aspektu. Katrai šai sadaļai ir vieta mūsu dzīvē, dažreiz mēs nenovērtējam vai neredzam kādu aspektu. Līdzīgi, kā ejam uz sporta zāli vairākas reizes, tas pats arī notiek integrālajā koučinga programma- regulāras tikšanās un darbs ar sevi.

 

INTEGRĀLĀ KOUČINGA PROCESS (kopā 4-6 mēneši):

1.tikšanās reize:

Klients izstāsta savu stāstu, ko grib savā dzīvē uzlabot vai attīstīt. Tēma ir par personīgajām īpašībām, vērtībām, spējām un prasmēm, piemēram: vēlos uzlabot savu pašpārliecinātību; gribu spēt vairāk baudīt dzīvi un justies labi; gribu spēt mainīt savu skatījumu uz ierastām lietām – skatīties plašāk; gribu justies mīlēta; gribu spēt veidot attiecības ar cilvēkiem, spēt izpaust savu sievišķību un pieņemt to, spēt adekvāti uztvert kritiku un citu komentārus, spēt skaļi paust savu viedokli un nejusties vainīga, kad saku kādam “nē”, gribu kļūt elastīgāka un atvērties pārmaiņām savā dzīvē, gribu tikt pie sava kodolu.c. 

2.reize:

Koučs ir sagatavojis piedāvājumu, ar ko klients strādās nākamos 4 mēnešus. Kā arī koučs sagatavo metaforas jeb stāstus par klienta jautājumu, kā tas ir caur simboliem un tēliem, tas palīdz ieraudzīt nianses un izaugsmes vietas. Un sākas klienta darbs ar pirmo sevis novērošanas uzdevumu.

3.reizē un visas nākamās reizes ( līdz 7 reizēm):

Koučs un klients runā par progresu, atrod stiprās un vājās puses. Tās ir sarunas par attīstību, pēc tam ir konkrēti uzdevumi – elastīgi, radoši un regulāri, lai attīstītu jaunās pasaules uztveri, konkrētas spējas, mainītu attieksmi pret sev un pasauli. To sagatavo koučs, piedāvā klientam, klients dara un novēro, kas notiek. Un tad tiekas un pārrunā, meklē cēloņus, iespējas un vienojas par nākamo posmu. Darbs notiek izmantojot gan metaforas: tagadnes esības veids un nākotnes esības veids. Tas ļoti palīdz izprast sevi un soli pa solim tikt uz priekšu.

Noslēguma reize:

Apkopojums, vērtīgākās klienta atziņas un personīgā progresa novērtējums, kouča ieteikumi.

 

Tā, kā uzsākšu mācības 2.līmenī integrālajā koučingā un man ir divi lieli mērķi: palīdzēt pēc iespējas labāk un jaudīgāk saviem klientiem un turpināt mācīties 3.līmenī, tad man ir piedāvājums – par 750 eur (pilnā cena 1500 eur) dabūt integrālā koučinga programmu. Piedāvājums par šo cenu spēkā līdz 2021.gada 31.decembrim!

Ko iegūst klients? – integrālā koučinga programmu un manu jau 5 gadu pieredzi esot kā transformācijas koučam, konfidencialitāti, kvalitāti un atbalstu.

Ko iegūstu es? – integrālā koučinga praksi un iespēju turpināt strādāt un mācīties.

Joanna Kristīne Golubeva

INDIVIDUĀLO PROGRAMMU VADA:

Joanna Kristīne Golubeva

    • Novadījusi vairāk kā 100 dažādas mācību grupas par koučingu, vadītprasmēm, personīgo izaugsmi.
    • Vada 8 transformācijas spēles “Misija: mani talanti un bremzītes” un “Dzimtas gaisma”, “Pārmaiņu ceļi”, “Attiecību virsotne”, “Domu labirints”, “Es un mani ēšanas paradumi”, “Dejojošā ar vilkiem” (1. un 2.daļa)
    • Vairāk kā 350 individuālo koučinga sesiju par transformāciju.
    • Autore metodēm: izglītojošā spēle “Vadītāju situācijas”, transformācijas spēle “Kāpēc nedari? online formāts, metaforiskās kartiņas “Sašnorē savu kurpju šnores!” un “Personību stāsti”.
    • Izglītība: Vadītprasmju maģistre. ICTA/APC Trainer of Coaching — koučinga trenere, sertifikāts no ICTA/APC (International Coach &Trainer Association), ieguvusi profesionālo Ēriksona skolas kouča sertifikātu (ACSTH) un koučings darba vietā, organizāciju sistēmdinamikas – Systemic Constellations Center Riga sertifikāts, ar Bert Hellinger Institute Netherland (BHIN) apstiprinājumu , Points of You personības attīstības spēles trenere, grupu dinamikas un komandu veidošanas pieredze gan Latvijā, Krievijā, Izraēlā. Šobrīd apgūst integrālo koučingu Kanādas skolā.

INDIVIDUĀLĀS PROGRAMMAS VĒRTĪBA:

Programmas iziešanas standartcena vienam cilvēkam ir 750 Eur plus PVN.

 

INFORMĀCIJA UN PIETEIKŠANĀS:

Vairāk informācijas par programmu un pieteikšanās pa e-pastu joanna.golubeva@gmail.com.

Scroll to Top